Klasyczne szklane bongo 30cm Black Leaf
Średniej wielkości szklane bongo o wysokości 30 cm z logo niemieckiego producenta szklanych bongo Black Leaf
Prezenty do każdego zamówienia
Darmowa dostawa od 190 zł
Dostawa w ciągu 48 godzin
Wszystko w magazynie!
Klasyczne szklane bongo od Black Leaf zachwyci każdego początkującego palacza swoją prostą konstrukcją i niską ceną. Prosta konstrukcja bonga jest jego wielką zaletą. Ten model szklanego bonga jest łatwy w czyszczeniu i konserwacji.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bonga szklane |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 4250153600565 |
| Akcesoria dla palaczy: | Bong |
| Grubość szkła: | 3.2 mm |
| Kolor: | Jasny, Z nadrukiem, Z listem |
| Marka: | Black Leaf |
| Materiał: | Szkło |
| Rodzaj perkolatora: | Brak |
| Rodzaje bong: | Tanie bonga, Proste bongo, Mini bonga |
| Średnica: | 14,5 mm |
| Wymiary: | 25 cm - 35 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Niemiecka firma Black Leaf to producent wysokiej jakości bong akrylowych i szklanych mogący poszczycić się długą tradycją. Oprócz bong, ich produkty obejmują również fajki wodne, wysokiej jakości waporyzatory oraz wszystkie inne artykuły i akcesoria do palenia. Eksperci z firmy Black Leaf stale opracowują nowe bonga, wprowadzając do swojego szerokiego asortymentu, coraz bardziej ulepszone modele. Niezależnie więc od tego, czy szukasz tanich bong, bong z perkolacją, kolorowych szklanych bong w rozmiarach 40 cm, 50 cm czy nawet 60 cm, a także waporyzatorów, o produkty Black Leaf z pewnością spełnią Twoje wszystkie oczekiwania.
Zapoznaj się z ofertą tego producenta, a jeśli masz jakiekolwiek pytania, po prostu skontaktuj się z nami. Jeśli szukasz bong Black Leaf, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajduje się niemal cała oferta szklanych bong tego niemieckiego producenta. Jeżeli interesują Cię fajki wodne innego producenta, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą online artykułów do palenia w naszym sklepie online.
