Szklane bongo HoneyComb zielone
Bongo z dwoma perkolatorami HoneyComb w kolorze zielonym, o wysokości 38 cm z miejscem na lód.
Prezenty do każdego zamówienia
Darmowa dostawa od 190 zł
Dostawa w ciągu 48 godzin
Wszystko w magazynie!
Szklane bongo Black Leaf o wysokości 38 cm zachwyci Cię swoim designem, a dzięki kolorowemu wzornictwu stanie się ozdobą zbioru każdego kolekcjonera bong. Doskonałe chłodzenie dymu zapewniają dwa perkolatory HoneyComb znajdujące się wewnątrz, a wycięcia na lód sprawiają, że palenie jest jeszcze przyjemniejsze.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bonga szklane |
|---|---|
| Waga: | 1.1 kg |
| EAN: | 4250153622840 |
| Akcesoria dla palaczy: | Bong |
| Grubość szkła: | 5 mm |
| Kolor: | Jasny, Zielony |
| Marka: | Black Leaf |
| Materiał: | Szkło |
| Rodzaj perkolatora: | HoneyComb |
| Rodzaje bong: | Bubbler, HoneyComb |
| Średnica: | 18,8 mm |
| Wymiary: | 35 cm - 45 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Niemiecka firma Black Leaf to producent wysokiej jakości bong akrylowych i szklanych mogący poszczycić się długą tradycją. Oprócz bong, ich produkty obejmują również fajki wodne, wysokiej jakości waporyzatory oraz wszystkie inne artykuły i akcesoria do palenia. Eksperci z firmy Black Leaf stale opracowują nowe bonga, wprowadzając do swojego szerokiego asortymentu, coraz bardziej ulepszone modele. Niezależnie więc od tego, czy szukasz tanich bong, bong z perkolacją, kolorowych szklanych bong w rozmiarach 40 cm, 50 cm czy nawet 60 cm, a także waporyzatorów, o produkty Black Leaf z pewnością spełnią Twoje wszystkie oczekiwania.
Zapoznaj się z ofertą tego producenta, a jeśli masz jakiekolwiek pytania, po prostu skontaktuj się z nami. Jeśli szukasz bong Black Leaf, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajduje się niemal cała oferta szklanych bong tego niemieckiego producenta. Jeżeli interesują Cię fajki wodne innego producenta, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą online artykułów do palenia w naszym sklepie online.
