Szklane mini bongo Mushroom 26 cm
Szklane mini bongo Mushroom w rozmiarze 26 cm z motywem grzybka.
Prezenty do każdego zamówienia
Darmowa dostawa od 190 zł
Dostawa w ciągu 48 godzin
Wszystko w magazynie!
Szklane małe bongo 26 cm z oryginalnym motywem grzybka. Bongo ma prosty, delikatnie wyprofilowany kształt i jest wyposażone w turbo. Pomysłowe małe bongo w świetnej cenie dla wszystkich fanów szklanych bong.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bonga szklane |
|---|---|
| EAN: | 0616695663507 |
| Akcesoria dla palaczy: | Bong |
| Grubość szkła: | 2.5 mm |
| Kolor: | Jasny |
| Materiał: | Szkło |
| Rodzaj perkolatora: | Brak |
| Rodzaje bong: | Tanie bonga, Mini bonga |
| Średnica: | 14,5 mm |
| Wymiary: | 15 cm – 25 cm |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
